Nejlepší 360° kamera pro realitní kancelář

Hledáte 360 ° kameru pro realitní kancelář, se kterou byste dokázali natočit virtuální prohlídku ve vysokém rozlišení?

V tom případě Vám chceme dát do pozornosti kameru Insta360 X3, která je vynikajícím pomocníkem pro každého realitního makléře.

Co je to virtuální prohlídka?


Virtuální prohlídka je interaktivní digitální prostor stávajícího místa. Jednoduše Recent, vaši klienti si MOHOU prohlížet Nemovitost odkudkoliv Prostřednictvím Svého telefonu nebe počítače a získají tak mnohem lepší předstvu o nemovitosti, než jen z obyčejné fotografie.
Snímání pomocí kamery Insta360 zvládne s lehkostí každý a vy tak získáte výhodu nad konkurencí.

Jak si mohu vytvořit virtuální prohlídku?

Virtuální prohlídku může vytvořit kdokoli, kdo disponuje potřebným vybavením, vše co budete potřebovat je 360° kamera Insta360 X3, trojnožka, teleskopická tyč a software ke zpracování. Kameru Insta360 X3 uchytíte na trojnožku s teleskopickou tyčí, následně ji umístíte doprostřed pokoje (objektu), ze kterého chcete pořídit 360° fotografii a přes smartphone fotku pořídíte. Při použití příslušenství Insta360 teleskopické tyče software automaticky tyč vymaže a nebude na fotce viditelná. Tímto způsobem budete pokračovat do každé místnosti, kterou ve virtuální prohlídce chcete mít. Po pořízení všech místností je třeba všechny snímky „pospojovat“ v softwarové aplikaci.